מידע ומאמרים

עורכת דין

עורכת דין טובה היא מצרך מבוקש ולא בכדי. היא צריכה להיות בעלת ידע רחב, יכולת סינגור מעולה וחשוב לא פחות, רצון טוב. עורכת דין טובה תיהיה זאת שתאפשר לכם לדעת שהיא עושה כל שביכולתה על מנת להגן עליכם ועל הזכויות שלכם.

עורכת דין

מה היא עורכת דין?

עורכת דין היא אישה בעלת רישיון עריכת דין, שתפקידה העיקרי הוא לייעץ ללקוחות בעניינים משפטיים, לייצג אותם בבית המשפט ולהכין מסמכים משפטיים מטעמם. עורכות דין יכולות להתמחות בתחום מסוים של משפט, כגון משפט פלילי, משפט אזרחי, דיני משפחה או דיני ירושה. על מנת להיות עורכת דין, חייבים תחילה להשלים תואר ראשון לפחות במשפטים ממוסד אקדמי מוכר ולעבור את מבחן הלשכה. בעוד שהמשימות הספציפיות שעורכות דין מבצעות עשויות להשתנות בהתאם לתחום ההתמחות שלהם, הן בדרך כלל מבלות זמן רב במחקר סוגיות משפטיות, ניסוח מסמכים ופגישות עם לקוחות. עורכות דין ממלאות תפקיד חשוב בהבטחה שמערכת המשפט פועלת כראוי וכן, שאנשים יקבלו יחס הוגן על פי החוק.

למה חשוב לפנות לייעוץ משפטי אצל עורכת דין?

סוגיות משפטיות יכולות להיות מורכבות ומבלבלות, ולעתים קרובות קשה לדעת לאן לפנות לעזרה. פנייה לייעוץ משפטי מקצועי אצל עורכת דין, יכולה להבטיח שתקבלו את הייעוץ והייצוג הטובים ביותר. עורכת דין יכולה לספק לכם חוות דעת אובייקטיבית על הזכויות והאפשרויות המשפטיות שלכם, וכמו כן, היא יכולה לעזור לכם להבין את מערכת המשפט המורכבת. בנוסף, עורכת דין יכולה לייצג אתכם בבית המשפט במידת הצורך, ויכולה להבטיח שתקבלו משפט הוגן. אם אתם עומדים בפני סוגייה משפטית, חשוב לפנות בהקדם לעורכת דין על מנת להגן על זכויותיכם.

עורכת דין

כמה כסף עולה לפנות לעורכת דין לעריכת צוואה?

על מנת שצוואה תהיה תקפה, חשוב לפנות לעורכת דין שמכירה היטב את חוק הירושה ואת ההליך הבירוקרטי הכרוך בכך. מחיר צוואה עם עורכת דין עשוי להגיע לאלפי שקלים. המחיר הממוצע לצוואת יחיד נע בין 1,500 ש"ח ויכול להגיע ל-4,000 ש"ח. במקרים בהם מדובר בעריכת צוואה מורכבת יותר, בעלת מספר מוטבים, או למשל, עריכת צוואה הדדית המחירים עשויים לעלות. לאור זאת, אנשים רבים נמנעים מעריכה של צוואה. כתוצאה מכך, עמותת "רצון חיים" יזמה מהלך והקימה מיזם שמטרתו לענות על הצורך הזה בדיוק- עריכת צוואה בסיוע עו"ד ללא עלות כלל. מדובר במיזם חדשני שאין שני לו! כל שעליכם לעשות הוא למלא צוואה באינטרנט בכ-15 דקות, לתאם פגישה חד פעמית עם עורך דין או עורכת דין מטעם העמותה ולשלוח את הצוואה לרשם לענייני ירושה באופן מקוון במהלך הפגישה עצמה. לא תצטרכו להסתבך עוד עם איתור עורכת דין בחיפה, עורך דין בירושלים או עורכת דין בתל אביב. כמו כן, אין עוד סיבה להסתבך עם בירוקרטיות לבדכם. אנו מזמינים אתכם למלא צוואה באמצעות עמותת "רצון חיים" ולהיות רגועים שבכל מקרה, הדברים יהיו מסודרים בדיוק כפי שהייתם רוצים.

השירות אינו זמין כרגע

השירות המקוון מופנה כרגע לכוחות הביטחון
אנחנו זמינים עבורכם בשירותים הפיזיים שלנו