עריכת צוואה ללא עורך דין

עריכת צוואה ללא עורך דין

צוואה היא מסמך חשוב המבטא רצון של אדם ומבטיח חלוקת עיזבון של אותו אדם באופן שבו הוא בעצמו רוצה לחלק לאחר פטירתו.

עם זאת, הליך עריכת הצוואה עשוי להיות מסובך. במאמר זה, נביא לכם את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, ביניהם עריכת צוואה בעדים ונעזור לכם להחליט איזו שיטה היא הטובה ביותר עבורכם.

איך ניתן לערוך צוואה כיום?

ישנם מספר אפשרויות לעריכת צוואה בישראל כיום. תוכלו לערוך: צוואה בכתב יד,

צוואה בפני רשות,

צוואה בעל פה,

צוואה הדדית או צוואה בעדים.

כל אחת מבין האפשרויות הללו, למעט צוואה בכתב יד, על מנת שלא יפסלו בבית משפט, כרוכה בעלויות גבוהות ובירוקרטיות מתישות. ישנה המלצה גורפת בהסתייעות בעורך דין בעת עריכת צוואה אך מדובר בשירות יקר שיכול להגיע לאלפי שקלים!

עריכת צוואה ללא עורך דין
עריכת צוואה ללא עורך דין

עריכת צוואה - מחיר

לא כל אדם יכול להרשות לעצמו להוציא אלפי שקלים על עורכת דין לצורך עריכת צוואה. בנוסף, אנשים רבים אשר יכולים להוציא סכומים אלו נמנעים מהוצאה זו. יתר על כן, מדובר בהליך בירוקרטי מורכב המצריך לרוב סיוע של איש מקצוע. המחיר הבסיסי של עריכת צוואה עולה בממוצע 5,000 ש"ח. המחיר עשוי לטפס באם תסתייעו בשירותים נלווים של נוטריון, הפסד ימי עבודה ועוד. לאור חשיבות עריכת הצוואה והרגישות הרבה סביב נושא זה, עמותת "רצון חיים" יזמה מענה אולטימטיבי המציע לכל אדם לערוך צוואה באינטרנט ללא תשלום ובמהירות רבה.

עמותת "רצון חיים - Life Will" - פתרון לעריכת צוואה תקפה ללא תשלום

עמותת "רצון חיים" זיהתה את הקשיים עמם נאלצים להתמודד כיום אנשים המעוניינים לערוך צוואה ויזמה מהלך לשינוי המציאות הזו! באמצעות כלי ייחודי שפיתחה העמותה, אנשים בכל הגילאים המעוניינים בעריכת צוואה יוכלו לערוך במהירות, בקלות וחשוב מכל – בחינם! 

כל שתידרשו לעשות הוא לערוך צוואה באינטרנט דרך אתר העמותה, לגשת לאחד מסניפי העמותה באזור מגוריכם שם תיפגשו עם עורך דין שיאשר את הצוואה, ללא תשלום. במהלך אותה פגישה הצוואה תעברו ביחד עם העו"ד הליך של הפקדת צוואה באופן מקוון לרשם לענייני ירושה. 

למענכם, בקלות – במהירות – ובחינם.

מאמרים נוספים שתאהב

להפקיד צוואות
Uncategorized

להפקיד צוואות

אדם שערך צוואה רשאי להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה בהתייצבות אישית או מרחוק באופן מקוון. שירות הפקדת צוואות מבטיח כי לאחר פטירת האדם צוואתו תיפתח ותימסר

עורך דין משפחה בפתח תקווה
Uncategorized

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בפתח