עורכת דין משפחה בירושלים

עורכת דין משפחה בירושלים

עורכות דין לענייני משפחה בירושלים מייעצות ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה מציעים את שירותיהם במקרים נוספים כמו צוואות וירושות, משמורת, אימוץ, הסכמים לפני ואחרי נישואין, צווי מניעה ועוד הרבה ענייני משפחה שעלולים לצוץ במהלך תקופות חיים שונות. 

אם יש לכם התלבטויות, האם התחום שאתם צריכים נכלל בענייני משפחה או איפה אפשר למצוא עורכת דין טובה בתחום, מהיום נגמרה ההתלבטות- כינסנו לכם את עורכי ועורכות הדין הטובים בתחום בעמוד אחד. עורכות דין לענייני משפחה וגירושין צריכות לצבור די שנות וותק וניסיון רב על מנת לקבל הבנה רוחבית ומעמיקה בדיני משפחה וגירושין ולכן הסינון אצלנו מרבי ומעמיק כדי להשיג לכם תוצאה טובה.

התרחישים בהם לקוחות נזקקים לעורכי דין לענייני גירושין הם די ברורים. אולם, מתי נדרש לשכור דווקא את שירותיהם של עורכות דין לענייני משפחה? 

ראשית, נדגיש, שבאופן טבעי, אנשים פונים לעזרה מקצועית כאשר הם מזהים את המורכבות של המקרה שלהם ואת מה שעומד על הכף מבחינה כלכלית ואישית.

מתי עליכן לפנות לעורכת דין משפחה בירושלים?

צוואות וירושות בירושלים

בענייני עריכת צוואה אנו ממליצים לערוך את הצוואה באתר בצורה מקוונת ולאחר מכן לקבוע פגישה עם עורך דין לענייני משפחה שיוודא שהעריכה תקינה ויחתום עליה ביחד עם עד נוסף כדי לוודא שרצונכם יתממש בבוא העת.

עורך דין לענייני משפחה אחראי לוודא שהצוואה ערוכה בצורה טובה, ולמעט צוואה בכתב יד גם לחתום עליה. 

עורכת דין משפחה בירושלים
עורכת דין משפחה בירושלים

גירושין ופירוק זוגיות בירושלים

עורכי דין לענייני משפחה וגירושין מייעצים ללקוחותיהם בנושאים פיננסיים ואישיים חשובים הקשורים לגירושין או פרידות, לרבות חלוקת נכסים וחובות, הענקת בית המשפחה והמשכנתא, מזונות משפחה וילדים ומשמורת.

עבור לקוחות המעוניינים לפרק "יחסים מחויבים ואינטימיים" במצב שבו זוגות התגוררו יחד בלי להתחתן, עורכי דין משפחה יכולים לייעץ באופן דומה הן באשר להשלכות הכלכליות והן באשר להשלכות המשפטיות.

משמורת על ילדים בירושלים

בנוסף להחלטות המשמורת הנובעות מגירושין, פירוק זוגיות או פרידה של הורים ביולוגיים, עורכי דין לענייני משפחה מייעצים במצבים שבהם בני משפחה אחרים (כגון סבים וסבתות) עשויים להזדקק או לרצות לקבל משמורת משפטית על ילדים, במקרים אלה עשויים להיות הסדרים זמניים או קבועים.

עורכת דין משפחה בירושלים
עורכת דין משפחה בירושלים

אימוץ ילדים בירושלים

בניגוד למשמורת, אימוץ כרוך במבוגר שהופך להיות ההורה החוקי המלא של ילד. בדרך כלל זה דורש מאחד או יותר מההורים הביולוגיים לוותר על מעמדם ההורי, מרצון או שלא מרצון (אם וכאשר מתקיימות דרישות סטטוטוריות מסוימות).

הסכמים לפני / אחרי גירושין בירושלים

 לפני או אחרי שבני הזוג יחליטו להתחתן או לגור יחד, הם עשויים לרצות לכונן הסכם הקשור לנכסים או לחובות איתם הם נכנסים למערכת היחסים. לרוב, הדבר מעורר דאגה מיוחדת בקרב אנשים שמצויים בשלב מאוחר יותר בחיים או בפרק ב', כלומר, נישואים שניים.

עורכת דין משפחה בירושלים

עמותת רצון חיים - Life Will עורכת דין בירושלים

על מנת שצוואה תהיה תקפה, חשוב לפנות לעורכת דין שמכירה היטב את חוק הירושה ואת ההליך הבירוקרטי הכרוך בכך. מחיר צוואה עם עורכת דין בירושלים עשויה להגיע לאלפי שקלים. המחיר הממוצע לצוואת יחיד נע בין 1,500 ש"ח ויכול להגיע ל-4,000 ש"ח. במקרים בהם מדובר בעריכת צוואה מורכבת יותר, בעלת מספר מוטבים, או למשל, עריכת צוואה הדדית המחירים עשויים לעלות. לאור זאת, אנשים רבים נמנעים מעריכה של צוואה. כתוצאה מכך, עמותת "רצון חיים" יזמה מהלך והקימה מיזם שמטרתו לענות על הצורך הזה בדיוק- עריכת צוואה בסיוע עו"ד ללא עלות כלל. מדובר במיזם חדשני שאין שני לו! כל שעליכם לעשות הוא למלא צוואה באינטרנט בכ-15 דקות, לתאם פגישה חד פעמית עם עורך דין או עורכת דין מטעם העמותה ולשלוח את הצוואה לרשם לענייני ירושה באופן מקוון במהלך הפגישה עצמה. לא תצטרכו להסתבך עוד עם איתור עורכת דין בחיפה, עורך דין בירושלים או עורכת דין בתל אביב. כמו כן, אין עוד סיבה להסתבך עם בירוקרטיות לבדכם. אנו מזמינים אתכם למלא צוואה באמצעות עמותת "רצון חיים" ולהיות רגועים שבכל מקרה, הדברים יהיו מסודרים בדיוק כפי שהייתם רוצים.

מאמרים נוספים שתאהב

להפקיד צוואות
Uncategorized

להפקיד צוואות

אדם שערך צוואה רשאי להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה בהתייצבות אישית או מרחוק באופן מקוון. שירות הפקדת צוואות מבטיח כי לאחר פטירת האדם צוואתו תיפתח ותימסר

עורך דין משפחה בפתח תקווה
Uncategorized

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בפתח