עורך דין משפחה בתל אביב

עורך דין משפחה בתל אביב

עורך דין לענייני משפחה בתל אביב מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בתל אביב מציעים את שירותיהם במקרים נוספים כמו צוואות וירושות, משמורת, אימוץ, הסכמים לפני ואחרי נישואין, צווי מניעה ועוד הרבה ענייני משפחה שעלולים לצוץ במהלך תקופות חיים שונות. 

אם יש לכם התלבטויות, האם התחום שאתם צריכים נכלל בענייני משפחה או איפה אפשר למצוא עורך דין טוב בתחום, מהיום נגמרה ההתלבטות- כינסנו לכם את עורכי ועורכות הדין הטובים בתחום בעמוד אחד. עורכי דין לענייני משפחה וגירושין צריכים לצבור די שנות וותק וניסיון רב על מנת לקבל הבנה רוחבית ומעמיקה בדיני משפחה וגירושין ולכן הסינון אצלנו מרבי ומעמיק כדי להשיג לכם תוצאה טובה.

התרחישים בהם לקוחות נזקקים לעורכי דין לענייני גירושין הם די ברורים. אולם, מתי נדרש לשכור דווקא את שירותיהם של עורכי דין לענייני משפחה בתל אביב? 

ראשית, נדגיש, שבאופן טבעי, אנשים פונים לעזרה מקצועית כאשר הם מזהים את המורכבות של המקרה שלהם ואת מה שעומד על הכף מבחינה כלכלית ואישית.

מתי עליכם לפנות לעורך דין משפחה בתל אביב?

צוואות וירושות בתל אביב

בענייני עריכת צוואה אנו ממליצים לערוך את הצוואה באתר בצורה מקוונת ולאחר מכן לקבוע פגישה עם עורך דין לענייני משפחה שיוודא שהעריכה תקינה ויחתום עליה ביחד עם עד נוסף כדי לוודא שרצונכם יתממש בבוא העת.

עורך דין לענייני משפחה אחראי לוודא שהצוואה ערוכה בצורה טובה, ולמעט צוואה בכתב יד גם לחתום עליה.

עורך דין משפחה בחיפה
עורך דין משפחה בראשון לציון

גירושין ופירוק זוגיות בתל אביב

עורכי דין לענייני משפחה וגירושין מייעצים ללקוחותיהם בנושאים פיננסיים ואישיים חשובים הקשורים לגירושין או פרידות, לרבות חלוקת נכסים וחובות, הענקת בית המשפחה והמשכנתא, מזונות משפחה וילדים ומשמורת.

עבור לקוחות המעוניינים לפרק "יחסים מחויבים ואינטימיים" במצב שבו זוגות התגוררו יחד בלי להתחתן, עורכי דין משפחה יכולים לייעץ באופן דומה הן באשר להשלכות הכלכליות והן באשר להשלכות המשפטיות.

משמורת על ילדים בתל אביב

בנוסף להחלטות המשמורת הנובעות מגירושין, פירוק זוגיות או פרידה של הורים ביולוגיים, עורכי דין לענייני משפחה מייעצים במצבים שבהם בני משפחה אחרים (כגון סבים וסבתות) עשויים להזדקק או לרצות לקבל משמורת משפטית על ילדים, במקרים אלה עשויים להיות הסדרים זמניים או קבועים.

עורך דין משפחה בראשון לציון
עורך דין משפחה בראשון לציון

אימוץ ילדים בתל אביב

בניגוד למשמורת, אימוץ כרוך במבוגר שהופך להיות ההורה החוקי המלא של ילד. בדרך כלל זה דורש מאחד או יותר מההורים הביולוגיים לוותר על מעמדם ההורי, מרצון או שלא מרצון (אם וכאשר מתקיימות דרישות סטטוטוריות מסוימות).

הסכמים לפני / אחרי גירושין בתל אביב

לפני או אחרי שבני הזוג יחליטו להתחתן או לגור יחד, הם עשויים לרצות לכונן הסכם הקשור לנכסים או לחובות איתם הם נכנסים למערכת היחסים. לרוב, הדבר מעורר דאגה מיוחדת בקרב אנשים שמצויים בשלב מאוחר יותר בחיים או בפרק ב', כלומר, נישואים שניים.

עורך דין משפחה בראשון לציון

עמותת רצון חיים - Life Will עורך דין בתל אביב

על מנת שצוואה תהיה תקפה, חשוב לפנות לעורכת דין שמכירה היטב את חוק הירושה ואת ההליך הבירוקרטי הכרוך בכך. מחיר צוואה עם עורך דין בתל אביב עשוי להגיע לאלפי שקלים. המחיר הממוצע לצוואת יחיד נע בין 1,500 ש"ח ויכול להגיע ל-4,000 ש"ח. במקרים בהם מדובר בעריכת צוואה מורכבת יותר, בעלת מספר מוטבים, או למשל, עריכת צוואה הדדית המחירים עשויים לעלות. לאור זאת, אנשים רבים נמנעים מעריכה של צוואה. כתוצאה מכך, עמותת "רצון חיים" יזמה מהלך והקימה מיזם שמטרתו לענות על הצורך הזה בדיוק- עריכת צוואה בסיוע עו"ד ללא עלות כלל. מדובר במיזם חדשני שאין שני לו! כל שעליכם לעשות הוא למלא צוואה באינטרנט בכ-15 דקות, לתאם פגישה חד פעמית עם עורך דין או עורכת דין מטעם העמותה ולשלוח את הצוואה לרשם לענייני ירושה באופן מקוון במהלך הפגישה עצמה. לא תצטרכו להסתבך עוד עם איתור עורכת דין בחיפה, עורך דין בירושלים או עורכת דין בתל אביב. כמו כן, אין עוד סיבה להסתבך עם בירוקרטיות לבדכם. אנו מזמינים אתכם למלא צוואה באמצעות עמותת "רצון חיים" ולהיות רגועים שבכל מקרה, הדברים יהיו מסודרים בדיוק כפי שהייתם רוצים.

מאמרים נוספים שתאהב

להפקיד צוואות
Uncategorized

להפקיד צוואות

אדם שערך צוואה רשאי להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה בהתייצבות אישית או מרחוק באופן מקוון. שירות הפקדת צוואות מבטיח כי לאחר פטירת האדם צוואתו תיפתח ותימסר

עורך דין משפחה בפתח תקווה
Uncategorized

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בפתח