עו"ד לענייני משפחה בירושלים

עורכי דין לענייני משפחה מייעצים ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה מציעים את שירותיהם במקרים נוספים של צוואות וירושות, משמורת, אימוץ, הסכמים לפני ואחרי נישואין, צווי מניעה ועוד הרבה ענייני משפחה שעלולים לצוץ במהלך תקופות חיים שונות.

אם יש לכם התלבטויות, האם התחום שאתם צריכים נכלל בענייני משפחה או איפה אפשר למצוא עורך דין טוב בתחום, מהיום נגמרה ההתלבטות- כינסנו לכם את עורכי הין הטובים בתחום בעמוד אחד. עורכי דין לענייני משפחה וגירושין צריכים לצבור די שנות וותק וניסיון רב על מנת לקבל הבנה רוחבית ומעמיקה בדיני משפחה וגירושין ולכן הסינון אצלנו מרבי ומעמיק כדי להשיג לכם תוצאה טובה.

התרחישים בהם לקוחות נזקקים לעורכי דין לענייני גירושין הם די ברורים. אולם, מתי נדרש לשכור דווקא את שירותיהם של עורכי דין לענייני משפחה?

ראשית, נדגיש, שבאופן טבעי, אנשים פונים לעזרה מקצועית כאשר הם מזהים את המורכבות של המקרה שלהם ואת מה שעומד על הכף מבחינה כלכלית ואישית.

מתי עליכם לפנות לעורך דין לענייני משפחה?

עו"ד לענייני משפחה בירושלים

צוואות וירושות

בענייני עריכת צוואה אנו ממליצים לערוך את הצוואה באתר בצורה מקוונת ולאחר מכן לקבוע פגישה עם עורך דין לענייני משפחה שיוודא שהעריכה תקינה ויחתום עליה ביחד עם עד נוסף כדי לוודא שרצונכם יתממש בבוא העת.

עורך דין לענייני משפחה אחראי לוודא שהצוואה ערוכה בצורה טובה, ולמעט צוואה בכתב יד גם לחתום עליה.

הסכמים לפני או אחרי נישואין

 לפני או אחרי שבני הזוג יחליטו להתחתן או לגור יחד, הם עשויים לרצות לכונן הסכם הקשור לנכסים או לחובות איתם הם נכנסים למערכת היחסים. לרוב, הדבר מעורר דאגה מיוחדת בקרב אנשים שמצויים בשלב מאוחר יותר בחיים או בפרק ב', כלומר, נישואים שניים.

עו"ד לענייני משפחה
עו"ד לענייני משפחה

אימוץ

בניגוד למשמורת, אימוץ כרוך במבוגר שהופך להיות ההורה החוקי המלא של ילד. בדרך כלל זה דורש מאחד או יותר מההורים הביולוגיים לוותר על מעמדם ההורי, מרצון או שלא מרצון (אם וכאשר מתקיימות דרישות סטטוטוריות מסוימות).

גירושין / פירוק זוגיות

עורכי דין לענייני משפחה וגירושין מייעצים ללקוחותיהם בנושאים פיננסיים ואישיים חשובים הקשורים לגירושין או פרידות, לרבות חלוקת נכסים וחובות, הענקת בית המשפחה והמשכנתא, מזונות משפחה וילדים ומשמורת.

עבור לקוחות המעוניינים לפרק "יחסים מחויבים ואינטימיים" במצב שבו זוגות התגוררו יחד בלי להתחתן, עורכי דין לענייני משפחה יכולים לייעץ באופן דומה הן באשר להשלכות הכלכליות והן באשר להשלכות המשפטיות.

עו"ד לענייני משפחה
עו"ד לענייני משפחה

משמורת

בנוסף להחלטות המשמורת הנובעות מגירושין, פירוק זוגיות או פרידה של הורים ביולוגיים, עורכי דין לענייני משפחה מייעצים במצבים שבהם בני משפחה אחרים (כגון סבים וסבתות) עשויים להזדקק או לרצות לקבל משמורת משפטית על ילדים, במקרים אלה עשויים להיות הסדרים זמניים או קבועים.

מאמרים נוספים שתאהב

להפקיד צוואות
Uncategorized

להפקיד צוואות

אדם שערך צוואה רשאי להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה בהתייצבות אישית או מרחוק באופן מקוון. שירות הפקדת צוואות מבטיח כי לאחר פטירת האדם צוואתו תיפתח ותימסר

עורך דין משפחה בפתח תקווה
Uncategorized

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בפתח