עדכון צוואות

עמותת "רצון חיים" מציעה את השירות המקוון הראשון והיחיד לעריכת צוואה בעדים במהירות, בחינם ובקלות! אנו שואפים לתת לכל אדם את ההזדמנות לערוך צוואה בעלת תוקף משפטי תוך דקות, ללא צורך בפניה לעורך דין באופן פרטי. המשימה שלנו היא להבטיח שלכולם תהיה גישה לשירותים משפטיים איכותיים, כדי שיוכלו להגן על יקיריהם ועל נכסיהם. בעזרת עמותת "רצון חיים" תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שמשאלות לבכם יוסדרו.

עדכון צוואות

הליך עריכת צוואה בישראל

מטרתה של עריכת צוואה בעדים, צוואה הדדית, צוואה בכתב יד או צוואה בפני רשות היא להסדיר את הנכסים והעיזבונות של האדם לאחר מותו. מדובר במסמך חוקי ומחייב. במקרים בהם לא נערכת צוואה הדדית או צוואה בעדים, כמו למשל בעת עריכת צוואה בכתב יד, בית המשפט מוסמך להכריע בסוגיית הירושה. כמו כן, במקרים בהם קיימת צוואה שאינה נערכה בפני עדים, או שאינה הוגשה הצוואה בפני רשות  – קל יהיה להעלות ספקות בנוגע לאמינותה ולכוונותיו של המצווה. לכן, מומלץ להיוועץ בעו"ד שיסייע לכם להסדיר את העיזבון שלכם. תוכלו כמובן לערוך את הצוואה בכל שלב אך גם במקרה זה, עליכם להיעזר בעו"ד שיאשר את תקינות הצוואה ולאחר מכן תצטרכו להגישה לבית המשפט. הליך זה עלול להיות מסורבל ולעלות אלפי שקלים וכתוצאה מכך, רבים נמנעים מעדכון צוואה.

עדכון צוואה בישראל

עדכון צוואה הוא החלק הסופי בהליך של עריכת צוואה, זאת אומרת שאחרי שערכתם והפקדתם מגיע לאחר זמן גם החלק של העדכון.

כולם מבינים שהחיים הם דינאמים- יש חתונות, יש לידות, יש לצערנו גם פרדות.. וכמה שהחיים דינאמיים ככה הצוואה צריכה להישאר רלוונטית.

כיום בישראל יש כמה אפשרויות לשמור את הצוואה-

האפשרות הראשונה היא בבית במקום שיהיה קל למצוא.

האפשרות השניה היא אצל יורש שיש לו אינטרס בצוואה.

והאפשרות הכי כדאית היא-להפקיד אצל הרשם לענייני צוואה. היא הכי כדאית כי זה בעצם "בנק צוואות" של המדינה, הם מקבלים עדכון בעזיבתכם, הם מחויבים להציג את הצוואה שלכם (ואין להם אינטרס בה, בשונה מיורש).

בהנחה ששמרתם את הצוואה בבית או אצל יורש כל מה שתצטרכו לעשות כדי לעדכן הוא לקרוע את המסמך ולהכין אחד חדש.

במקרה שהפקדתם אצל הרשם אתם תצטרכו למשוך את הצוואה מהרשם ולעדכן.

עדכון צוואות

עדכון צוואה עם עמותת רצון חיים-Life Will

עדכון צוואה הוא חלק חשוב בתהליך תכנון העיזבון. עם זאת, עשוי להיות קשה להבין איך להוציא את השינוי אל הפועל. עמותת "רצון חיים" היא משאב חיוני לאנשים הזקוקים לסיוע בעדכון צוואותיהם. העמותה מספקת שירות מקוון בחינם לעריכה של צוואה ולעידכון צוואה בכל עת. השירות פשוט לשימוש ואורך מספר דקות. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הצוואה באופן מקוון באתר האינטרנט של העמותה ולתאם פגישה עם עורך דין היושב באחד ממשרדי העמותה. השירות כולו אינו כרוך בתשלום כך שיתאים לאנשים במצבי חיים שונים. 

באמצעות השימוש בשירות של עמותת "רצון חיים", תוכלו להיות בטוחים שהצוואה שלכם תשקף את רצונותיכם העדכניים ושיקיריכם יהיו מטופלים בכל מקרה.

מאמרים נוספים שתאהב

להפקיד צוואות
Uncategorized

להפקיד צוואות

אדם שערך צוואה רשאי להפקידה אצל הרשם לענייני ירושה בהתייצבות אישית או מרחוק באופן מקוון. שירות הפקדת צוואות מבטיח כי לאחר פטירת האדם צוואתו תיפתח ותימסר

עורך דין משפחה בפתח תקווה
Uncategorized

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייעץ ללקוחות במגוון נושאים משפטיים. אף על פי שמקרי גירושין עשויים להיות הנפוצים ביותר, עורכי דין לענייני משפחה בפתח